CWR09CK156MB
MFR.Part #
CWR09CK156MB
JLCPCB Part #
C6147492
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1uA 3.5Ω 4V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors