CWR09CK106KCB
MFR.Part #
CWR09CK106KCB
JLCPCB Part #
C7236939
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 4V 4Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors