CKR06BX684KR
MFR.Part #
CKR06BX684KR
JLCPCB Part #
C1138571
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 680nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded