CKR06BX683KM
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR06BX683KM
JLCPCB Part #
C1138400
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 68nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded