CKR06BX682KR
MFR.Part #
CKR06BX682KR
JLCPCB Part #
C1138318
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 6.8nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded