CKR06BX473KM
MFR.Part #
CKR06BX473KM
JLCPCB Part #
C1138389
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 47nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded