CKR06BX472MR
MFR.Part #
CKR06BX472MR
JLCPCB Part #
C1138316
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 4.7nF 5.08mm ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded