CKR06BX393KS
MFR.Part #
CKR06BX393KS
JLCPCB Part #
C1138402
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 39nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded