CKR06BX333KS
MFR.Part #
CKR06BX333KS
JLCPCB Part #
C1138396
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 33nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded