CKR06BX332KR
MFR.Part #
CKR06BX332KR
JLCPCB Part #
C1138337
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 3.3nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded