CKR06BX272KR
MFR.Part #
CKR06BX272KR
JLCPCB Part #
C1138351
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.7nF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded