CKR06BX224KS
MFR.Part #
CKR06BX224KS
JLCPCB Part #
C1138494
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded