CKR06BX184KR
MFR.Part #
CKR06BX184KR
JLCPCB Part #
C1138418
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180nF 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded