CKR06BX182KS
MFR.Part #
CKR06BX182KS
JLCPCB Part #
C1138361
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.8nF 200V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded