CKR06BX154KR
MFR.Part #
CKR06BX154KR
JLCPCB Part #
C1138415
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150nF 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded