CKR06BX153KM
MFR.Part #
CKR06BX153KM
JLCPCB Part #
C1643330
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 15nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded