CKR06BX152KS
MFR.Part #
CKR06BX152KS
JLCPCB Part #
C1138372
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.5nF 200V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded