CKR06BX103MR
MFR.Part #
CKR06BX103MR
JLCPCB Part #
C1138312
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 200V 5.08mm ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded