CKR05BX103KM
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR05BX103KM
JLCPCB Part #
C1138280
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded