CKR04BX682KS
MFR.Part #
CKR04BX682KS
JLCPCB Part #
C1138483
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 6.8nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded