CKR04BX562KP
MFR.Part #
CKR04BX562KP
JLCPCB Part #
C1138445
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 5.6nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded