CKR04BX472KM
MFR.Part #
CKR04BX472KM
JLCPCB Part #
C1138496
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 4.7nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded