CKR04BX333MM
MFR.Part #
CKR04BX333MM
JLCPCB Part #
C1138461
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
33nF 5.08mm 50V ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded