CKR04BX331KP
MFR.Part #
CKR04BX331KP
JLCPCB Part #
C1138430
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 330pF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded