CKR04BX270KR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR04BX270KR
JLCPCB Part #
C1138434
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 27pF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded