CKR04BX223KM
MFR.Part #
CKR04BX223KM
JLCPCB Part #
C1138464
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded