CKR04BX222KP
MFR.Part #
CKR04BX222KP
JLCPCB Part #
C1138432
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 2.2nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded