CKR04BX103MR
MFR.Part #
CKR04BX103MR
JLCPCB Part #
C1138466
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF 5.08mm ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded