CKR04BX102KM
MFR.Part #
CKR04BX102KM
JLCPCB Part #
C1138437
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded