CKR04BX100KR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR04BX100KR
JLCPCB Part #
C1138506
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10pF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded