AQ12EM5R6BAJME\250V
MFR.Part #
AQ12EM5R6BAJME\250V
JLCPCB Part #
C1885475
Description
150V 5.6pF 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS