AQ12EM4R7BAJME\250V
MFR.Part #
AQ12EM4R7BAJME\250V
JLCPCB Part #
C1885492
Description
150V 4.7pF 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS