AQ12EM101FAJME\250V
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AQ12EM101FAJME\250V
JLCPCB Part #
C1909672
Package
0505
Description
100pF 150V ±1% 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS