AQ125A151JAJME\250V
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AQ125A151JAJME\250V
JLCPCB Part #
C2433166
Package
0505
Description
150pF 50V 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS