APD0809101M050R
MFR.Part #
APD0809101M050R
JLCPCB Part #
C5944476
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 50V 54mΩ 75mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS