APD0609101M035R
MFR.Part #
APD0609101M035R
JLCPCB Part #
C5944474
Package
SMD,D6.3xL9.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 110mA@120Hz 2000hrs@105℃ 35V 36mΩ 6.3mm 9.8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL9.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS