AHC1012471M025R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AHC1012471M025R
JLCPCB Part #
C5550580
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@125℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS