AEH1213471M025R
MFR.Part #
AEH1213471M025R
JLCPCB Part #
C6119542
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 14mm 25V 375mA@120Hz 470uF 5000hrs@125℃ ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS