AEH08102R2M400R
MFR.Part #
AEH08102R2M400R
JLCPCB Part #
C5942522
Package
SMD,D8xL11mm
Description
-40℃~+125℃ 11mm 16.5mA@120Hz 2.2uF 3000hrs@125℃ 400V 8mm ±20% SMD,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS