AEA0810221M025R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AEA0810221M025R
JLCPCB Part #
C6123563
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 220uF 25V 360mA@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS