DC-080-12A
MFR.Part #
DC-080-12A
JLCPCB Part #
C145922
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1.2mm 30V 500mA DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS