DC-038-15A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-038-15A
JLCPCB Part #
C145926
Description
-20℃~+70℃ 1.5mm 30V 500mA 7mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS