SDB20200PI
Extended
Manufacturer
Kodenshi AUK
MFR.Part #
SDB20200PI
JLCPCB Part #
C174331
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 180A 200V 20A 20uA@200V 880mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS