SFCMC5000153MX0
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
SFCMC5000153MX0
JLCPCB Part #
C1533497
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10A 15nF 500V X7R ±20% 插件 Feed Through Capacitors ROHS