SFABC5000682MX0
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
SFABC5000682MX0
JLCPCB Part #
C1533348
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10A 500V 6.8nF X7R ±20% 插件 Feed Through Capacitors ROHS