1206J0500223MXTE01
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
1206J0500223MXTE01
JLCPCB Part #
C4993051
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22nF 300mA 50V X7R ±20% 1206 Feed Through Capacitors ROHS