WCM-3216-601T
Extended
Manufacturer
Kingcore
MFR.Part #
WCM-3216-601T
JLCPCB Part #
C491695
Package
1206
Description
-25℃~+85℃ 2 260mA 600Ω@100MHz 800mΩ 1206 Common Mode Filters ROHS