FBMA-11-451616-600A60T
MFR.Part #
FBMA-11-451616-600A60T
JLCPCB Part #
C491649
Package
1806
Description
1 10mΩ 60Ω@100MHz 6A ±25% 1806 Ferrite Beads ROHS