TSW08111-125B311CA-003E
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSW08111-125B311CA-003E
JLCPCB Part #
C49174578
Package
Plugin-4P,8x8mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 12V 50mA 8mm 8mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,8x8mm Tactile Switches ROHS