TSR06311-045D931KE-R1000
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSR06311-045D931KE-R1000
JLCPCB Part #
C49174533
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 12V 4.5mm 50mA 6.1mm 6.1mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS